Vojtěch Bernatský

Vojtěch Bernatský Foto: Instagram V. Bernatského

Na České televizi už 25 let uvádí sportovní zprávy: Mrkněte, jak to moderátorovi s ďolíčky sekne v plavkách

Na České televizi už 25 let uvádí relaci Branky, body, vteřiny a při pohledu na Vojtu Bernatského (47) v plavkách nezbývá než konstatovat, že je to sporťák nejen duší, ale také tělem.

„Hraju tenis, občas se jdu proběhnout a v lockdownu jsem dělal během reklam v televizi shyby na schodech. Když máte malé děti, tak jste stejně pořád v pohybu, a to je dobře,“ řekl Super.cz svůj recept.

Moderátor České televize ukázal svou krásnou maminku (71): V plavkách vypadá fantasticky!

Receptem jeho ženy, který i Vojta přijal za svůj, je zase střídmost. „Řídím se radou mojí manželky, že žaludek je učenlivej. Když ho narveš, tak se roztáhne a chce víc. Tak ho moc nepěchuju,“ uvedl s tím, že za většinu stejně vděčí dobrým genům.

Se svou krásnou ženou Kateřinou před pár dny oslavil sedmé výročí svatby, ke kterému si manželé nadělili romantický výlet do Benátek a jejich okolí. „Našlapanější a pestřejší prodloužený víkend jsem dlouho nezažil,“ pochvalovala si stálice obrazovek.

Vojta je otcem dcery Elišky a syna Matyáše, kteří se stali inspirací a námětem pro jeho knihy o rodičovství. První, Dvojtáta, vyšla v roce 2019, loni k ní přibylo pokračování s názvem Tati, už tam budem? a 8. září vyjde třetí titul s příznačným názvem Jak dostat tatínka do karantény.

Sporťák Bernatský má doma pořádnou kočku! Takhle dokonale vypadá jeho žena v bikinách

„Myslím, že tahle knížka je unikátní hlavně tím, v jaké vznikala době. Je důkazem, že i v nelehkých a těžkých časech nás právě dětská bezprostřednost a humor dokážou zase vrátit do pohody,“ říká Bernatský. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků