Alžbeta Bartošová

Alžbeta Bartošová Foto: Super.cz/archiv A. Bartošové

Po nepříjemném úrazu už je opět fit: Krásná zpěvačka se pochlubila figurou v plavkách

Zpěvačka Alžbeta Bartošová (29) strávila dovolenou se svým přítelem Lubošem ve slunném Chorvatsku. Jak jsme na Super.cz exkluzivně informovali, kvůli úrazu musela vyhledat tamní lékařskou pomoc. Po pár dnech odpočinku naštěstí bolesti odešly a mohla si tak naplno užívat dovolenou na Jadranu.

„Už se stalo zvykem, že každoročně v Chorvatsku trávíme dovolenou s přáteli. Letos tomu nebylo jinak, za ty roky jsme sehraná parta, navštívili jsme například Rovinj, Umag a Pulu,“ prozradila Super.cz Alžbeta. Kvůli úrazu zpěvačka několik dní téměř proležela, nyní už je opět fit. Byla by totiž velká škoda, kdyby své dokonalé křivky v bikinách nemohla vystavit slunečním paprskům.

„Dovolenou nám znepříjemnil můj úraz, naštěstí po třech dnech jsem byla schopna docela hezky kráčet,“ dozvěděli jsme se dále s tím, že muzikálová kráska se do Chorvatska doslova zamilovala.

Běhání na dovolené ji přišlo draho: Zpěvačka skončila v péči chorvatských lékařů

„Před Istrií jsme navštívili Plitvická jezera, kde jsme byli poprvé a bylo to úžasné. Doporučuji všem navštívit,“ dodala závěrem půvabná Alžbeta, kterou pravidelně vídáme v Divadle Broadway v muzikálech Kvítek mandragory, Kat Mydlář nebo v připravované novince s hity Waldemara Matušky Láska nebeská. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků