Michaela Nosková se zasnoubila s přítelem Jindřichem Čandou.

Michaela Nosková se zasnoubila s přítelem Jindřichem Čandou. Herminapress

Míša Nosková se bude vdávat! Podívejte se na fotky z netradičních zásnub

Zpěvačka Michaela Nosková (39) se bude vdávat. Po dvou letech vztahu se zasnoubila s fitness koučem a podnikatelem Jindřichem Čandou.

Žádost o ruku proběhla netradičně, po produkci s historickými kostýmy, rytířským turnajem, souboji a písněmi z muzikálu Jedna noc na Karlštejně ve středověké krčmě v Dětenicích.

„Ještě dnes nemůžu popadnout dech. Zpětně si to promítám a dochází mi souvislosti. Každá žena si na zásnubách přeje být jako princezna. Ale já byla doslova císařovnou,“ řekla Super.cz Míša.

S organizací si dal její partner práci, i kvůli restrikcím prý zabrala téměř rok.

„Jindřich v naší agentuře vymýšlí překvapení na svatby, nikdy by mě ale nenapadlo, že budu jednou i já součástí takového epochálního scénáře. Když si uvědomím, co vše musel zorganizovat, vymyslet celodenní neuvěřitelný program se šermíři, scénář, turnaj, fejkové svatebčany, celodenní a noční příběh, ve kterém jsme byli za historické postavy Karla IV. a Elišku Pomořanskou... Je toho tolik, že ani nejsem schopná to všechno v hlavě zpracovat,“ svěřila zpěvačka.

Boj o život! Při sjíždění řeky stáhnul zpěvačku silný proud. "Nebýt partnera, už tu nejsem," řekla

„Jindřich do toho jednoho dne dokázal spojit všechny naše nádherné společné zážitky ze života. Vůbec nechápu, že jen s hrstkou společných přátel dokázal všechno vymyslet a zorganizovat, a hlavně vše utajit. Cítila jsem se jako nikdy v životě,“ popsala zpěvačka.

Na prstýnek, který jí partner navlékl, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Svatební šaty Míša oblékne potřetí. V roce 2010 se provdala za Jana Horsáka, se kterým má dceru Elišku (10), v roce 2017 měla na Srí Lance svatbu s kolegou, muzikálovým zpěvákem Ondřejem Báborem. V Česku však neproběhl oficiální sňatek, rozešli se o rok později. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků