Diana Kalashová se vdala. Video: archiv Diany Kalashové

Diana (19) z Talentu, která ohromila Lucii Bílou, se vdala. Podívejte se, jak jí to slušelo na opulentní svatbě

Diana Kalashová (20) coby desetiletá dívenka ohromila porotu show Česko Slovensko má talent, kde okouzlila především Lucii Bílou (56). Z roztomilé žabky s nádherným hlasem je dnes devatenáctiletá dáma, která se dokonce nedávno vdala!

Sympatická zpěvačka si po dvouletém vztahu vzala svého snoubence Timura. Velkolepá veselka se před několika dny konala v Paláci Žofín a jako host na ní nechyběla ani zpěvaččina kamarádka Monika Bagárová (28), jež dorazila i s malou dcerou Ruminkou.

Dávno to není děvčátko z Talentu: Diana Kalashová (17) natočila videoklip v posteli se sexy youtuberem

Na veselku přišlo celkem dvě stě svatebčanů, kteří obdivovali pětipatrový dort i půvabnou nevěstu, která byla oblečená do šatů z luxusního dubajského svatebního salonu. „Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě. Byl to den plný lásky, radosti a pozitivní energie. Lépe jsem si ten den ani nemohla představit,” neskrývala nadšení Diana Kalashová.

Ta byla nadšená, že na její svatbě zazpívala právě Monika Bagárová. „S Monikou se známe asi 7 let. Byla to vždy má blízká kamarádka, která mě vždy podporovala,” prozradila Diana.

Neuvěřitelné: Lucii Bílou proslavila po celém světě Dianka (10) z Talentu

„Zeptala jsem se jí, jestli by mohla na svatbě zazpívat a ona souhlasila. Bylo to velmi dojemné vystoupení, zpívala se svojí sestrou Natálií,” dodala šťastná novomanželka, jež se sama chopila mikrofonu a ke zpěvu se přidala.

„Byl to jedno z mých přání. Zpívala jsem v doprovodu skvělé kapely Top Dream Company,” přiznala mladá zpěvačka, která v bílých svatebních šatech ze svatebního salonu v Dubaji doslova zářila. Jak jí to slušelo se podívejte ve videu a galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků