Barbora Strýcová už je připravená na porod. Super.cz

Barbora Strýcová je na příchod prvního potomka připravená: Prozradila, jestli bude rodit doma, nebo v porodnici

Je připravená na to, že by mohla co nevidět rodit. Když jsme se naposledy setkali s Barborou Strýcovou (36), tak byla ve 34. týdnu těhotenství. I když vyrazila do společnosti na dámské odpoledne magazínu Harper’s Bazaar, tak si byla vědoma toho, že může brzy odjet do porodnice.

Vítězku ženské čtyřhry ve Wimbledonu a bronzovou olympijskou medailistku neopouští disciplína a zodpovědnost, a tak je připravená i na cestu do porodnice. „Jsem ráda připravená. Pokojíček pro miminko je připravený. Mám i sbalenou tašku do porodnice. Když je člověk připravený, tak ho aspoň nic nepřekvapí,“ řekla Super.cz.

Ptali jsme se Báry, jestli má dojem, že bude mít během porodu coby profesionální sportovkyně nějaké výhody. „Myslím si, že sportovci vnímají bolest jinak. Možná vydržíme víc. Uvidíme, jak to bude probíhat na sále. Tohle je úplně něco jiného. Dokázali to jiní, tak si říkám, že to zvládnu taky," dodala.

S koncem kariéry to nebylo tak horké. Měsíc před porodem mluví Strýcová o velkém návratu na kurt

Zda-li Bára uvažuje o nějakých alternativách porodu a jestli hodlá mít při sobě také svého partnera Petra Matějčka se dozvíte v naší videoreportáži. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků