Ilustrační foto

Ilustrační foto Profimedia.cz

Za prsa velikosti 7 jí dřív bylo trapně: Dnes bývalá učitelka (50) pyšně pózuje v prádle i bikinách

Byly doby, kdy se nyní padesátiletá Rachel Peru styděla za své tělesné proporce. Kvůli prsům velikosti 7 jí bylo tak trapně, že hrudník halila do neforemného oblečení, a jako třicátnice dokonce zvažovala redukci poprsí. Dnes se věnuje modelingu a vypadá skvěle.

S velikostí hrudníku se Rachel trápila od svých 18 let. Už tehdy měla „čtyřky“ které budily jí velmi nepříjemnou pozornost. Ve škole ji spolužáci ztrapňovali, v dospělosti pak čelila nemístným komentářům cizích mužů, které ji uváděly do rozpaků. Žena proto začala hrudník maskovat ve volných oděvech a že by si šla například zaplavat, nepřipadalo v úvahu.

„Můj postoj se začal měnit v roce 2011, když mi bylo 40 a procházela jsem rozvodem,“ svěřila magazínu Fabulous s tím, že tehdy po rozpadu 23letého manželství se rozhodla vylézt z ulity. V té době také přestala řešit, co si o ní myslí ostatní. Na sebevědomí jí přidalo i seznámení s druhým manželem v roce 2014.

K modelingu se dostala po zkušenosti s lokální charitativní módní přehlídkou, do níž se zapojila. Ve svých 46 letech se pak rozhodla opustit místo učitelky a jako modelka fungovat na plný úvazek. Vzápětí podepsala smlouvu s agenturou Bridge Models.

Kvůli obrovskému poprsí ji na škole šikanovali. Dnes mladá Ruska svá ňadra miluje

„Když se ohlédnu zpět, neustále jsem kvůli svým prsům něco odmítala. Teď se oblékám, aby má ňadra vynikla. Jsem na své tělo opravdu pyšná a je to skvělý pocit, protože dostat se do této fáze mi trvalo dlouhou dobu.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků