Sue Perkins

Sue Perkins Profimedia.cz

Slavná moderátorka žije s tumorem na mozku, ovlivnil i její plodnost: Tahle malá věc mi zničila život, říká

Britské moderátorce, komičce a herečce Sue Perkins (51) diagnostikovali tumor na mozku v roce 2015. Nevěděla o něm, dokud v rámci televizní show Supersizers nepodstoupila detailní zdravotní prohlídku. Tumor je naštěstí benigní, bohužel měl však vliv na její plodnost.

„Nevím, jestli bych měla děti, ale v momentě, kdy vám někdo řekne, že něco nejde, začnete po tom toužit,“ přiznala britskému Mirroru.

„Někdy mi to rozhází hormony. Chodím na pravidelné kontroly, abychom si byli jistí, že vedlejší účinky nejsou enormní,“ popsala.

Jako by toho měl málo: Zpěvák bojuje s tumorem na mozku ve čtvrtém stadiu a musí se potýkat s nepřejícími hatery

Tumor se nachází na hypofýze v jejím mozku, která je zodpovědná za produkci hormonů. Může mít řadu symptomů, včetně neplodnosti, ztráty sexuálního apetitu, u můžu ztráty erekce, u žen zvýšenou produkci mateřského mléka, váhové výkyvy a další.

„Prošla jsem si velmi, velmi temným obdobím od doby, co mi ho diagnostikovali. Až teď si uvědomuji, jak moc mi tahle malá věc zničila život,“ přiznala na závěr.

Kromě zdravotních potíží řešila komička také trable v partnerské oblasti. Po sedmi letech vztahu se nedávno rozešla s moderátorkou Annou Richardson. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků