Hanka Kynychová Super.cz

Hanka Kynychová se raduje ze svého svěřence: Kluk z dětského domova odmaturoval na konzervatoři s Natálkou Grossovou

Nebýt Hanky Kynychové (53), řada dětí z dětských domovů by neměla možnost rozvíjet svůj talent. Právě díky projektu Hejbejte se a zpívejte, který pro ně každoročně pořádá, začal studovat konzervatoř i talentovaný Lukáš Mazač, který nyní společně s Natálií Grossovou (19) odmaturoval. A se svojí "stvořitelkou" natočil i videoklip.

"Lukáš je chovanec dětského domova Humpolec a ještě teď si vzpomínám, když nám oznamoval, že se na konzervatoř dostal. Prošel našimi workshopy a ani jsme tenkrát netušili, že bychom ho mohli tolik motivovat. Moc nás potěšilo, protože tu průpravu získal opravdu u nás. Je to hezké, že jsme mohli takhle ovlivnit jeho budoucnost," řekla nám Hanka.

Udání na Hanku Kynychovou: V jejím fitku zasahovala policie, známá cvičitelka se zhroutila

Společně natáčeli videoklip, který vznikl ve spolupráci s Policií České republiky. "Je na téma kyberšikany a šikany obecně, které se netýkají jen dětí v dětských domovech, ale společnosti obecně. Kampaň by měla spatřit světlo světa v září a děti by jejím prostřednictvím měly získat informace, kde na ně číhá nebezpečí, co už je za hranou a kam se případně obrátit. Doufám, že to bude přínosné, včetně té písničky, kterou napsal Tokhi," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků