O víkendu byla zvolena nová Miss Slovensko.

O víkendu byla zvolena nová Miss Slovensko. Foto: Peter Stas

Tohle je nejkrásnější Slovenka letošního roku. Budoucí lékárnice byla jasnou favoritkou

Slováci mají svou novou královnu krásy. Vítězkou šestadvacátého ročníku Miss Slovensko se stala Sophia Hrivňáková.

„Jsem velmi vděčná a šťastná. Myslím si, že titul Miss Slovensko 2021 si zasloužily všechny finalistky. Budu se snažit jim to dát nějakým způsobem najevo,“ svěřila se Super.cz těsně po svém zvolení Hrivňáková.

„Jsem nesmírně ráda, že se na druhém místě umístila moje spolubydlící a spřízněná duše Sylvia Šulíková a na třetím místě Jana Vozárová. Budeme super tým,“ dodala nová královna krásy pocházející z jednoho z nejkrásnějších slovenských měst Banské Štiavnice, mezi jejíž koníčky patří vizážistika a líčení.

Nejodvážnější model na Miss Slovensko oblékla vítězka z roku 2007: Na podobný outfit si troufla Kim Kardashian i Megan Fox

Studentka farmacie obstála v porotě, které předsedal ředitel soutěže, módní návrhář Michael Kováčik. Ten do poslední chvíle netušil, jestli se mu s ohledem na protikoronavirová opatření podaří velké finále vůbec uspořádat. „Jsem spokojený s vítězkami a také s tím, že se nám podařilo uspořádat celý projekt i v nejisté pandemické situaci. Byl to skvělý ročník,“ řekl nám Michael.

K moři to nevyšlo, tak Slováci uspořádali soustředění Miss v Česku: Do Prahy přivezli 12 krásek

Letošní finále slovenské soutěže krásy mělo vazbu i na Českou republiku. Soustředění probíhalo na začátku července v Praze a večerem provázel moderátor Libor Bouček. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků