Mariana Arias a Facundo Arana v telenovele Divoký anděl

Mariana Arias a Facundo Arana v telenovele Divoký anděl Foto: Telefé International

Říkali jí žirafo! Podívejte se, jak v 55 letech vypadá představitelka mrchy z Divokého anděla Andrey

Mariana Arias byla v Argentině velmi známou modelkou a přes konkurz se stala jednou z vedlejších postav v telenovele Divoký anděl. Sokyni v lásce Milagros (Natalie Oreiro) hrála tak dobře, že v seriálu zůstala až do konce a její postava Andrey v ní po Ivovi (Facundo Arana) vystřídala ještě několik dalších partnerů.

Jak už to v telenovelách bývá, jsou složitě zamotané a nechybí v nich podrazy a momenty překvapení. Těch měla její postava hned několik, ale po úspěchu Divokého anděla už se objevila jen v dalších dvou seriálech a vrhla se na kariéru novinářky.

Předtím, než se objevila v telenovele, zahrála si hlavní roli ve filmu Neumírej, dokud mi neřekneš, kam jdeš. Herectví ale Marianu nenaplňovalo a poslední roky působí na televizi La Nación Más.

Pamatujete si nejlepší kamarádku Milagros z Divokého anděla? Herečka je ve 44 letech neuvěřitelně sexy

Jak se můžete přesvědčit níže v galerii, Arias stárne s grácií a stále má proporce modelky. Její dcera Paloma Cepeda se po vzoru maminky také chvíli věnovala modelingu a nyní je z ní oděvní návrhářka, která má svou vlastní značku. Své matce jako by z oka vypadla. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků