Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Profimedia.cz

Jennifer Aniston se odstřihla od přátel, kteří se odmítají očkovat: Tohle vzkazuje těm, co kritizují její rozhodnutí

Jennifer Aniston (54) prozradila, že se přestala vídat s přáteli, kteří se odmítají očkovat proti koronaviru. To mezi jejími fanoušky vyvolalo silné reakce, herečka si nicméně stojí za svým.

Jennifer komentáře od kritiků zamrzely a rozhodla se reagovat na poznámku, že pokud je sama očkovaná, nemusí se bát vídat s neočkovanými.

„Tyhle komentáře,“ povzdechla si herečka. „Protože pokud máte mutaci, stejně mě můžete nakazit. Neskončím sice v nemocnici nebo nezemřu, ale mohu trochu onemocnět. A mohu nakazit ty, kteří se nemohou nechat očkovat nebo mají chatrné zdraví. Ohrozila bych je na životě. Proto si dělám starosti. Nesmíme myslet jenom na sebe,“ vzkázala fanouškům.

Drsná kritika kvůli očkování? Aleš Háma a Lukáš Pavlásek se konspirátorům jen smějí a chytají signál od Billa Gatese

O svém postoji se rozpovídala v zářijovém čísle magazínu InStyle. „Stále existuje skupina lidí, která je proti vakcinaci a jednoduše nenaslouchá faktům. Přišla jsem o lidi v řádu týdnů, protože se odmítají očkovat nebo nechtějí říct, jestli jsou, nebo nejsou očkovaní. Je to smutné,“ nechala se slyšet.

„Cítím, že je naše morální a profesionální povinnost informovat, protože nejsme všichni podchyceni a testováni každý den. Je to ošidné, protože každý máme právo na vlastní názor, že jo? Až na to, že některé názory nejsou založeny na ničem jiném než na strachu a propagandě,“ dala jasně najevo, co si myslí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků