Zásnuby za dramatických okolností

Zásnuby za dramatických okolností Foto: archiv B. Podzimkové

Bude svatba! Zpěvák z Tváře si bude brát tuhle krásnou modelku a prozradil, jak stresující byla žádost o ruku

Dovolená v Kostarice měla pro Alberta Černého (32) a Barboru Podzimkovou (22) nádherné vyvrcholení. Účastník televizní show Tvoje tvář má známý hlas požádal úspěšnou českou topmodelku z agentury Elite Prague o ruku. Dočkal se samozřejmě pozitivní odpovědi.

Frontman kapely Lake Malawi se rozhodl požádat o ruku svou dlouholetou partnerku originálním způsobem. Jelikož jsou oba milovníky surfingu, chtěl žádost vyjádřit prostřednictvím speciálně vyrobeného prkna. Došlo ale na komplikace. „Můj plán byl jasný: prstýnek a jedno mega překvapení. Krásný, pastelově růžový longboard vyrobený na míru pro Báru legendárním australským shaperem. Měl letět z Prahy s náma a prakticky vyslovit onu žádost za mě. Ale nebylo to tak jednoduché,“ svěřil se Super.cz Albert, který by už dnes neobjednával surf z druhé poloviny planety.

„Raději nezjišťujte, kolik stojí letecká doprava prkna z Melbourne přes Dubaj do Prahy, a hlavně se nesnažte přečurat celníky, že má zboží desetinovou cenu. Zapomeňte na to, že vás s třímetrovým longboardem pustí v Praze do MHD – budete si muset objednat nákladní taxi, ani jsem netušil, že něco takového existuje. Protože vím, že má Bára ráda vodu a že miluje surfování stejně jako já, měl jsem v plánu ji na novém surfu zatáhnout na moře se zavázanýma očima a tam jí pásku sundat z očí. Do příletu do Kostariky o ničem nevěděla, protože jsme se potkali až při přestupu ve Frankfurtu. Po přistání v San José si teda všimla, že máme surfy dva, ale netušila, co mám za lubem. Ještě že neviděla, jak zmatkuju ve Vídni na letišti s kapelní dodávkou. Z Prahy jsem letět nemohl, protože do letadla Praha - Frankfurt by se surf taky nevešel. Ale je to koneckonců zásnubní surf, takže jsem to musel nějak vyřešit,“ vysvětluje nám český zástupce Eurovision Song Contest roku 2019.

Hvězdu Tváře a krásnou modelku uvěznil koronavirus v Maroku. Nebojí se teď zpěvák cestovat?

Pro zásadní okamžik si zpěvák vybral jednu z nejkrásnějších místních pláží v okolí města Jaco s názvem Playa Blanca. „Ráno jsme vyšli z hotelu a nad hlavou nám lítali neskutečně barevní papoušci a tukani se žlutým zobákem. Pak začalo strašně lít. Tohle není úplně ideální počasí pro žádost o ruku. Ale řekl jsem si, že už to prostě musím udělat. Začínal jsem být nervózní. Tajně jsem si do kapsy u plavek strčil papírovou krabičku s prstýnkem, kterou jsem předtím dal do sáčku na zip. Seděli jsme chvíli na pláži v totálním slejváku a pak nás napadlo si jít aspoň zaplavat – velká romantika, jenomže jsem celou dobu kontroloval, jestli mi prstýnek neodplaval z kapsy někam do moře.“

Albertovi Černému a Báře Podzimkové se konečně podařilo vrátit se z Maroka. Návratu předcházel stres a urážky místních

„Pak jsem Báru vytáhl na břeh, zavázal jí oči a zatáhl ji na novém surfu zase do vody. Najednou přestalo pršet, vysvitlo sluníčko, Bára si přečetla do surfu zalaminovaný ručně psaný vzkaz ’Will you marry me?’ a já jsem z kapsy vyndal úplně rozmočenou papírovou krabičku s prstýnkem. Byl to pro mě jeden z nejhezčích okamžiků v životě,“ popisuje kouzelný moment Albert Černý a s úsměvem dodává zásadní informaci příběhu: „Řekla ano.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků