Natalia Oreiro, Gabriela Sari a Victoria Onetto

Natalia Oreiro, Gabriela Sari a Victoria Onetto Foto: Telefé International

Pamatujete si nejlepší kamarádku Milagros z Divokého anděla? Herečka je ve 44 letech neuvěřitelně sexy

Před téměř 22 lety dotočila poslední díly telenovely Divoký Anděl, kde si zahrála Glorii, nejlepší kamarádku hlavní postavy Milagros. Jak vypadá argentinská herečka Gabriela Sari dnes? Podle jejího výrazného obočí byste ji jistě hned poznali.

Vedle Natalie Oreiro zářila už během natáčení, ale nyní je ještě krásnější. Gabriela Sari v září oslaví 45. narozeniny a poslední roky se věnuje hlavně své dceři, která jako by své matce z oka vypadla.

Jak teď vypadá láska Milagros z Divokého anděla? Sympatický herec už klepe na dveře padesátníků

Čtyřletou holčičku Donnu má s novinářem Darianem „Rulo“ Schijmanem, se kterým zatím nevstoupili do svazku manželského. Jejich dcera má dokonce vlastní instagramový profil a už nyní je influencerkou se svými 141 tisíci sledujícími.

Gabriela Sari se po natáčení telenovely Divoký anděl objevila ještě v několika dalších seriálech, ale poslední roky se věnuje hlavně dceři a Instagramu, kde její sexy snímky sleduje před 722 tisíc lidí.

Zemřela další hvězda telenovely Divoký Anděl

Nedávno fanoušky i u nás oblíbené telenovely potěšila snímkem s Ivem, tedy hercem Facundem Aranou. Vysmátou fotku okomentovala i Natalia Oreiro, která napsala, že jsou krásní, a se stejnými výrazy obdivu se ozvala i herečka Florencia Ortiz, která hrála v telenovele sokyni Milagros Pilar. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků