Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Ví, co fanoušci chtějí: Kim Kardashian předvedla pověstný zadeček v miniaturních bikinách

Kim Kardashian (41) se podělila s věrnými sledujícími o fotografie v černých bikinách, v nichž nechala vyniknout svoje pověstné křivky. Konkrétně zadeček, na němž spodní díl plavek mnoho kůže nezakryl.

Není jasné, jestli se televizní hvězda vydala na další exotickou dovolenou nebo jestli jde o archivní snímky, ale fanoušci z nich měli pochopitelně radost.

Kim je po pracovní stránce stále v jednom kole. Promovala animovaný film Tlapková patrola ve filmu, který stále běží i v českých kinech. Nadabovala totiž pudlici Delores.

Tomu se říká výstřih! Kim Kardashian zavítala do Itálie a předvedla se v pekelně sexy modelu

Kromě toho se věnuje své značce prádla SKIMS, která chrlí nové kolekce na trh jednu za druhou. V neposlední řadě pak prochází jakousi „přestavbou“ její kosmetická značka KKW Beauty, takže se čtyřnásobná maminka, jak se zdá, nenudí.

Kardashian se rozvádí s Kanyem Westem, s nímž se dohodla na střídavé péči o jejich čtyři ratolesti, ovšem rozvod žádné divoké soudní bitvy zatím neprovázejí. Odloučení manželé se k rozchodu doposud nevyjádřili, ale dle zdrojů spolu nadále vycházejí dobře. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků