Hanka Mašlíková

Hanka Mašlíková Foto: Archiv H. Mašlíkové

I v Řecku je denně ve fitku! Hana Mašlíková ukázala v bikinách své neuvěřitelně vysvalené tělo

Moderátorka Hana Mašlíková (40) svoji postavu nezanedbává ani na dovolené. Každý den vstává před sedmou hodinou ranní, aby vyrazila do hotelového fitness centra. "Je to o životním stylu. Rozhodně se do toho nenutím. Já to miluju, určitě to nedělám proto, abych tady na dovolené měla plošší břicho," řekla Super.cz se smíchem Mašlíková.

Tohle nikdo nečekal! Mašlíková v Řecku cukruje s manželem Andrém, se kterým se loni rozešli. Spí spolu v manželské posteli

"André s Andreáskem ještě spí a já už mám trénink za sebou. A pak sraz na snídani," dodala s úsměvem moderátorka, která svoji vymakanou postavu vystavuje hlavně u hotelového bazénu. Její syn Andreásek je poprvé u moře, ale zatím mu na chuť nepřišel. "Bohužel z toho zatím moc nadšený není, takže bazény to jistí," dodává.

Na Krétě, kde tráví s manželem Andrém Reindersem a synem Andreáskem dovolenou, nyní panují velká vedra. Už v devět ráno je ručička na teploměru ve stínu na 37 stupních. "Je tu nádherně, i když je fakt, že ty vedra jsou teda mazec," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků