Hanka a André se synem

Hanka a André se synem Foto: Archiv H. Mašlíkové

Tohle nikdo nečekal! Mašlíková v Řecku cukruje s manželem Andrém, se kterým se loni rozešli. Spí spolu v manželské posteli

Tak na tohle by si asi nikdo nevsadil. Loni na sobě nenechali nit suchou, když Hana Mašlíková (40) zveřejnila rozchod s manželem Andrém Reindersem, se kterým má syna Andreáska. Nyní společně odletěli na dovolenou do Řecka. A podle toho, jaká videa sdílí, to rozhodně nevypadá jako rozvodová rozlučka dvou lidí, kteří se vedle sebe nesnesou.

"Na dovolenou jsme odletěli především kvůli našemu synovi. Oba jsme chtěli být u toho, jak poprvé poletí letadlem, poprvé vleze do moře," řekla Super.cz Mašlíková, která stále tvrdí, že návrat k manželovi se nekoná.

Nejupřímnější zpověď o konci manželství, ze které mrazí: Mašlíková promluvila o rozvodu a péči o syna!

Hanka točí jedno video za druhým. S manželem žertují, tráví spolu večery u vína, kdy syna uloží na pokoji a sami si užívají na hotelové terase. Na rozvádějící se pár to opravdu nevypadá. "Pro co jiného se v životě obětovat a snažit se, než pro rodinu nebo alespoň pro její částečné zachování. Všude jsou bouřky a Itálie, ale to se na Instagram nedává," dodala moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků