Petra Nesvačilová Super.cz

V novém seriálu v plavkách: Petra Nesvačilová šla do odvážných scén i s kily navíc a předvedla špíčky

S přibíráním nebo hubnutím pro roli Petra Nesvačilová (36) nemá problém. Podobně to měla v novém seriálu Osada. V době, kdy musela být kvůli pandemii hlavně doma, jí šla ručička na váze pomalu nahoru. Úsměv na rtech herečku přešel ve chvíli, kdy musela jít před kameru v plavkách.

Tak se předvede televizním divákům coby Helena v novém seriálu České televize. „Bylo to skvělý, byla jsem hrozně ráda, že všechny scény v plavkách jsem točila se Standou Majerem nebo Tomášem Hanákem, to byli takoví moji místní amanti,“ svěřila se Super.cz se smíchem herečka.

Sexy Petra Nesvačilová boduje s mimořádně peprným filmem

„Nejsem moc typ na tu lehkou vyzývavost. Nejsem zvyklá, abych točila nebo se fotila v plavkách. Ale když jsem točila v plavkách, tak jsem si říkala proč a proč s nimi,“ prozradila Petra na tiskové konferenci seriálu Osada, kde si zahrála po boku Radka Holuba. „Jsme manželé, kteří žijí v Jihlavě, máme kadeřnictví a jezdíme si odfrknout do naší oblíbené chatky,“ popsala svou roli Nesvačilová, která se pro role dokáže proměnit i fyzicky.

„Trochu jsem s tím počítala, že to dám do té role Heleny, potom jsem si to užila a řekla jsem si, že jsem to dala Heleně, ale říkala jsem si, že jsem opravdu odvážná. Podobně jsem to měla s Pusinkami, kam jsem ztloustla asi 13 kilo. A pak mám role, pro které jsem zhubla. Já se proměňuji tělem,“ svěřila se Petra s tím, že kila navíc už má dole a je opět na své váze. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků