Belinda Bencicová a Martin Hromkovič

Belinda Bencicová a Martin Hromkovič Profimedia.cz

Švýcarská přemožitelka Vondroušové má chlapa po české topmodelce. Ten se kvůli tenistce rozvedl

Přemožitelka Markéty Vondroušové ve finále olympijského tenisového turnaje Belinda Bencicová ze Švýcarska je známá svou vynikající fyzickou kondicí. Ta jí naštěstí nestačila k tomu, aby brala i zlato ve čtyřhře a ve dvojici s Viktorjí Golubicovou prohrála ve finále čtyřhry s Češkami Siniakovou a Krejčíkovou.

České topmodelce se rozpadlo manželství: Múza Karla Lagerfelda chystá rozvod

Belinda Bencicová pochází původem ze Slovenska a trénuje ji její slovenský přítel - bývalý fotbalista Martin Hromkovič. Ten kvůli Bencicové opustil českou topmodelku Denisu Dvořákovou (31)!

Ta rozvod s Hromkovičem nesla velmi těžce. Vdaná za něj byla čtyři roky a celkově spolu byli osm let.

„Byla jsem zvyklá být osm let v jednom vztahu, tak se nedá říct, že bych si to úplně užívala, ale zvykám si,” řekla před časem Super.cz Dvořáková, jež poté krátce chodila s Jakubem Prachařem.

O tohle božské tělo Jakub Prachař po rozchodu přišel. Topmodelka si rýpla do lenivých peciválů

Hromkovič teď působí jako fitness trenér a po boku švýcarské tenistky je už tři roky moc šťastný. Mimo jiné se stará o její perfektní fyzickou kondici. Úspěšnou tenistku podporoval i přímo v Tokiu a na zlaté a stříbrné medaili má také svůj podíl, protože v extrémních vedrech a nahuštěném tenisovém programu byla fyzická kondice hodně důležitá. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků