Veronika Arichteva

Veronika Arichteva Foto: archiv V. Arichtevy

Mám břicho a nebojím se ho použít. Veronika Arichteva zveřejnila snímek z dovolené bez retuše!

Veronika Arichteva (36) se toho nebojí. Zveřejnila snímek z dovolené, který neprošel retuší. Maminka roztomilého syna Luky (10 měsíců) vystavila na odiv své povislejší bříško. Na rozdíl od jiných celebrit neměla potřebu všem ukazovat, že má coby maminka bříško pevné jako skála. Obzvlášť když jí to i tak moc slušelo.

„Jako jo no. I takovýhle fotky si vezeme domů. A jo no, mám břicho a nebojím se ho použít,“ vtipkovala Arichteva, jež dlouho váhala, zda s malým synem letos vyrazit k moři.

Veronika Arichteva si pořídila nový dům: Žádnou novostavbu jako kamarádky Štíbrová a Pártlová, je starý 131 let!

A rozhodnutí odjet určitě nelituje. „Strašně dlouho jsem řešila, jestli vypadnout k moři, protože jsem cítila, že to už potřebuju. Nebo jestli je to zbytečný luxus v týhle době a měla bych radši myslet na to, co potřebuje Luka. Ale on vypadá, že to taky potřeboval. Je to hroznej parťák už teď,“ libovala si Arichteva s tím, že jí některé maminky kvůli dovolené zbytečně vystrašily.

Tajná svatba Nikol Štíbrové. Takhle jí gratulovaly těhotná Pártlová a mamina Arichteva

„Dovolená s dítětem je sice naprosto jiná dovolená, ale furt dovolená, protože moře a písek v plavkách a jídlo a pití a sluníčko a ségra, a tak vůbec,“ neskrývala nadšení Veronika.

Její fotku s bříškem ostatně ocenil i její parťák ze seriálu Vyprávěj Roman Vojtek (50). „Dobrá seš, tohle oceňuju. Také jsem chtěl ukázat břicho, ale žádné nemám. Tak pá,“ vzkázal Veronice s humorem sobě vlastním. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků