Petr Suchoň se synem

Petr Suchoň se synem Foto: archiv P. Suchoně

Petr Suchoň na roztomilé spící fotce se synem. A bývalá tenistka rázem neměla co dělat

Moderátor Petr Suchoň se nedávno stal pyšným tatínkem syna Sebastiana, kterého mu přivedla na svět jeho manželka, bývalá tenistka Klára Koukalová.

Suchoň si novou roli tatínka nadmíru užívá, ač je to samozřejmě obrovská změna. Jeho manželka se teď pochlubila snímkem, na kterém její milý a rozkošný synek spí na jedné posteli. Maminka tak má najednou čas na odpočinek, ale ani tak nezahálí. „Suchoň a Suchoň. A co mám dělat já? Tak jdu uklízet, no,“ smála se.

Po vyhazovu z Novy už má novou práci. Petr Suchoň přijal nabídku konkurenční televize

Suchoň samozřejmě nechyběl ani u červencového porodu. „Konečně pořádná role. Role táty. Účast u porodu byla samozřejmostí. Klárka byla geniální a lékaři a celý personál liga mistrů,“ řekl Super.cz.

Moderátorovi se teď daří i po pracovní stránce. Po vyhazovu z Novy přijal nabídku konkurenční Primy, kde bude moderovat pořad Nový den. „Jsem vděčný za tuhle nabídku, nad kterou jsem se dlouho nerozhodoval. Hned na první schůzce s vedením televize bylo zřejmé, že jsme si sedli, a bylo mi jasné, že Nový den je to, co chci dělat. A okamžitě mě v tom podpořila i moje žena,“ liboval si čerstvý tatínek. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků