Sarah Jessica Parker natáčí pokračování Sexu ve městě. Video: Profimedia.cz

Tenhle model z natáčení pokračování Sexu ve městě fanoušky seriálu naštval: Sexy styl Carrie je pryč a přišel nevkus, píší

Carrie Bradsaw v podání Sarah Jessiky Parker (57) byla v seriálu Sex ve městě i jeho filmovém pokračování vždy módní ikonou. Hlavní podíl na tom měla kostýmová návrhářka Patricia Field, která jí outfity na natáčení vybírala.

Z fotek z natáčení seriálového pokračování ovšem nejsou módní fanoušci moc nadšení. Herečka se totiž v jednom ze záběrů objevila v modelu, který je z loňské kolekce konfekční značky pro mladší dívky. Šaty značky FOREVER 21 poznaly fanynky na první pohled a ve spojení s luxusními modely návrhářských domů Gucci a Balenciaga jim přišel výběr kostymérky Molly Rogers nevkusný. Ta převzala oblékání hvězd seriálu po oscarové Patricii Field, která tentokrát spolupráci odmítla kvůli práci na seriálu Emily in Paris.

Potvrzeno: Božský se objeví v pokračování Sexu ve městě! Na jaké další oblíbené hrdiny se diváci mohou těšit?

„Tohle by si Carrie nikdy neoblékla,“ psala jedna z fanynek a další se přidala: „Forever 21 opravdu? Na ženě nad padesát let? To by Patricia Field nedopustila.“

Mnoha fanynkám Sexu ve městě se nelíbí ani to, že na sobě má hlavní hrdinka oblečení z fast fashion (definice uvádí, že se jedná o velmi levnou a lehce dostupnou módu, která se vyrábí v obrovském množství a bez ohledu na životní prostředí či pracovní podmínky zaměstnanců). „Takže Carrie přechází ze stylové a sexy ženy na nevkusnou?“ ptala se další z komentujících. „Tenhle outfit není výstřední, ale škaredý,“ objevilo se také v komentářích.

Našli se i tací, které výběr tvůrců zaujal. „To je typické pro Carrie, sladit šaty za dvě stovky s botkami za devět tisíc,“ k čemuž se přidal další člověk s pozitivním komentářem: „Miluju, že se tu míchá luxusní móda a dostupné kousky. Skvělá práce.“

V poslední řadě lezla Carrie ze Sexu ve městě české dabérce na nervy. Je ochotná propůjčit jí hlas v dalším pokračování?

V galerii si celý outfit můžete lépe prohlédnout a posoudit, zda je opravdu tak nevkusný, jak se rozčilují fanoušci. Vždyť i ikonickou tutu sukýnku ze znělky seriálu koupila původní kostýmová návrhářka v sekáči za stovku. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků