Petr Suchoň

Petr Suchoň Foto: FTV Prima

Po vyhazovu z Novy už má novou práci. Petr Suchoň přijal nabídku konkurenční televize

Moderátor Petr Suchoň (37) má novou práci. Poté, co s ním TV Nova ukončila spolupráci, mu moderátorské laso hodila Prima. A Suchoň nabídku konkurenční televize přijal.

Na starost dostane moderování ranního pořadu Nový den, kam si bude zvát zajímavé hosty. Suchoň se ve studiu objeví každý všední den po boku kolegyně Soni Porupkové.

„Jsem vděčný za tuhle nabídku, nad kterou jsem se dlouho nerozhodoval. Hned na první schůzce s vedením televize bylo zřejmé, že jsme si sedli, a bylo mi jasné, že Nový den je to, co chci dělat. A okamžitě mě v tom podpořila i moje žena,“ řekl Petr Suchoň, který se divákům poprvé představí 9. srpna.

Petr Suchoň se krátce po vyhazovu z Novy stal otcem: Krásná tenistka mu porodila syna

Z konkurenční Novy byl Petr Suchoň odejit v květnu po 13 letech. Loni v říjnu na sebe strhl nevyžádanou pozornost nezvládnutým živým rozhovorem s prezidentem České lékařské komory (ČLK) Milanem Kubkem. Nova ho následně na několik týdnů stáhla z obrazovky. Za způsob vedení rozhovoru se Suchoň omluvil jak veřejně, tak i osobně Kubkovi.

Nová práce není jedinou změnou v životě Petra Suchoně. Moderátor se nedávno stal otcem syna Sebastiana, kterého mu přivedla na svět jeho manželka, bývalá tenistka Klára Koukalová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků