Jana Bernášková očima manžela na dovolené v Itálii

Jana Bernášková očima manžela na dovolené v Itálii Foto: archiv J. Bernáškové

Fotky s kloboukem nikoho nezajímají, slyšela Bernášková. Hvězda Vyprávěj se proto svlékla do plavek

Herečka Jana Bernášková (41) si s rodinkou užívá pohodovou dovolenou v Itálii. Herečka známá ze seriálu Vyprávěj se sice pyšní štíhlou postavou, před fanoušky se ale v plavkách vystavuje minimálně. A to proto, že se prý stydí.

Teď jí ale dodal kuráž její kamarád, a tak herečka přeci jen nějakou tu fotku v bikinách zveřejnila. Dlouho se k tomu ale odhodlávala. „Kamarád mi napsal: Ty fotky s kloboukem nikoho nezajímají. Vyfoť se v kalhotkách nebo plavkách! Já v plavkách? To nikdy. Nemám prsa ani svaly, odepsala jsem mu, ale nedalo mi to a řekla jsem Rudovi (manželovi, pozn.), ať mě teda vyfotí. Ten to třikrát zmáčknul a odešel,“ svěřila se Bernášková.

Hvězda Vyprávěj šla s kůží na trh a zvěčnila se v plavkách: Léta jsem se styděla snad za celé tělo, překvapuje

„Chybí mi sice hlava, ale to nevadí. Někdy je dobré dělat věci bezhlavě, nepřemýšlet, nechat se jen unášet emocí, zapomenout hlavu i rozum doma a vydat se do víru života bez čepice, protože ji nemáte na co nasadit. Léto patří láskám, koupání, svobodě a střeleným nápadům. A pokud na něco myslíte a neodvažujete se to udělat, tak zrovna dneska je ten správný čas,“ dodala.

Tuhle krásnou českou herečku režiséři ve filmu nikdy nesvlékli. Věřili byste tomu při pohledu na její figuru?

Bernášková ale ani tak nešetřila sebekritikou. Další snímky v plavkách by po dovolené už nefotila, protože prý přibrala! „Ta fotka je ze začátku dovolené! Dneska už mám plavky, po všech těch pizzách a špagetách zařezané do zadku ze všech stran,“ vtipkovala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků