Martina Maxu čeká operace. Super.cz

Martin Maxa loni oslavil 60. Podívejte se, jak skvěle pořád vypadá. A to přiznal zdravotní problémy!

Loni mu bylo šedesát. Martin Maxa (61) ale životní jubileum příliš neslavil, protože věk vnímá spíš jen jako číslo. „Šedesátka není důvod ke slavení, ale spíš k zamyšlení a ohlédnutí se přes rameno. Rozhodně to není pro člověka, kterému život nadělil toto číslo, nic povznášejícího slavit šedesát let. Všechno člověka ráno bolí, tak proč slavit,“ řekl Super.cz s úsměvem.

I když na svůj věk nevypadá, tak na sobě cítí zásah zubu času. „Sužují mě neduhy, které patří k mému věku. Dávno jsem se rozhodl, že se zubaté zadarmo nedám. Snažím se cvičit, udržovat v kondici, čas nikdo nezastaví. To se projevuje na kloubech, ohebnosti a podobně.“

Takhle každý šedesátník nevypadá: Je elixírem mládí Martina Maxy mladinká milenka (24)?

Maxa se nevyhýbá zákrokům estetické chirurgie a netají se tím. Naposledy například postoupil lifting obličeje. „Nemám proti tomu nic. Nejsem člověk, který by to odsuzoval, aniž by o tom něco věděl. Je to věc, která může člověku zkvalitnit život a nemám s tím problém. Vždyť si to vezměte, k zubaři také chodíme na estetické zákroky a nikdo to neřeší. Pak si člověk nechá udělat víčka a označí ho za narcise,“ směje se Maxa.

Brzy bude muset využít také služeb ortopeda, jelikož ho zlobí klouby. „Mám to v plánu. Zlobí mě levé koleno, a tak si představuju, že ten kloub půjde pryč,“ říká Martin Maxa. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků