Bob Odenkirk jako Saul v seriálu Perníkový táta

Bob Odenkirk jako Saul v seriálu Perníkový táta Profimedia.cz

Herec z Perníkového táty zkolaboval při natáčení kvůli srdeční slabosti: Jak je na tom?

Ve středu svět obletěla zpráva, že herec Bob Odenkirk (58) zkolaboval při natáčení seriálu Volejte Saulovi v Novém Mexiku. Herce převezli do nemocnice a fanoušci se o něj velmi strachovali. Ukázalo se, že šlo o srdce.

„Mohu potvrdit, že je Bob po prodělání srdeční slabosti stabilizovaný,“ uklidnil fanoušky hercův tiskový mluvčí.

Hvězda Perníkového táty zkolabovala při natáčení: Herec prý zůstává v nemocnici

„On i jeho rodina by rádi vyjádřili vděk skvělému týmu lékařů a sester, kteří se o něj starali, stejně jako producentům a kolegům ze seriálu, kteří mu byli po boku. Odenkirkovi dále děkují všem, kteří na Boba mysleli a vyjadřovali jim podporu. V tuto chvíli budou vděčni za dostatek soukromí, zatímco se Bob bude zotavovat,“ dodal.

Hercův dvaadvacetiletý syn Nate ve středu tweetoval: „Bude v pořádku.“

Odenkirkův kolega ze seriálu Perníkový táta Bryan Cranston vyzval na sociálních sítích fanoušky, aby na jeho kamaráda mysleli.

Dobrák Tackleberry z Policejní akademie: V nedožitých 51 letech zemřel na infarkt, smrt ho dostihla na svatbě

„Ráno jsem obdržel zprávy, které mě znepokojují celý den. Můj kamarád Bob Odenkirk zkolaboval během natáčení Volejte Saulovi a zůstává v nemocnici. Prosím vzpomeňte si na něj ve svých modlitbách,“ prosil představitel Waltera Whita.

Odenkirk aktuálně natáčí šestou a poslední sérii spin-offu Perníkového táty, točit se začalo v březnu letošního roku. Poslední řadu by měl Netflix uvést v příštím roce. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků