Natálka Mykytenko a Petra Malíková

Natálka Mykytenko a Petra Malíková Herminapress

Natálka ze Svateb na první pohled vystavila silikony v hlubokém výstřihu. Kolegyně z show Petra jim poslala polibek

Natálka Mykytenko a Petra Malíková se divákům loni představily v show Svatba na první pohled. Obě daly sice svým ženichům šanci, ale ani jedné to nakonec nevyšlo. Blondýnka Natálka si v únoru nechala zvětšit ňadra a dnes se pyšní silikonovými čtyřkami, které hrdě vystavuje v hlubokých dekoltech.

Výjimku neudělala ani na premiéře crazy komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce. Na ní se objevila s kolegyní ze Svateb Petrou, jež dala po soutěži košem fitness trenérovi Renému. A jak to tak vypadá, párům to ve Svatbách nevyšlo, ale zato se dařilo navazování přátelských vztahů.

Poprvé nahoře bez. Hvězda show Svatba na první pohled Natálka se svlékla a ukázala silikonové čtyřky

Zatímco kluci se po skončení pořadu chodili v zimě společně otužovat, Petra s Natálkou rády zajdou společně do kina. Vyloženě je přilákal jeden z herců Štěpán Kozub, kterého obě zbožňují z komedie Tři tygři. „Jakmile se mi naskytla příležitost dorazit na premiéru filmu, kde hraje Štěpán ze Tří tygrů a Kuba Štáfek, tak jsem se těšila jako malá holka,“ řekla Super.cz Petra, jež hned měla jasno, kdo jí do kina doprovodí.

Tohle nikdo nečekal! Hvězda show Svatba na první pohled Natálka se přiznala k bisexualitě. Chodila i se ženou

„Hned jsem věděla, kdo půjde se mnou - Naty, se kterou vyloženě milujeme hlášky ze Tří tygrů a mluvíme spolu takhle často,“ prozradila. „Film jsme si užily, smály jsme se na celý sál, já všechno komentovala a bylo fajn vidět herce naživo,“ neskrývala nadšení Petra.

Té ani nevadilo, že na sebe s hlubokým výstřihem strhla pozornost především Natálka. Petra aspoň směrem k jejímu poprsí poslala pořádný polibek. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků