Rita Ora

Rita Ora Profimedia.cz

Jedno selfíčko v bikinách nestačí! Sexy zpěvačka (30) musí nafotit své křivky ze všech úhlů

Začátkem roku svůj instagramový účet Rita Ora (30) promazala a fanoušci tak přišli o množství fotek v bikinách, kterými je poslední roky zásobovala. Pomalu ale začíná svůj profil sexy snímky znovu plnit.

Blonďatá zpěvačka přidala do jednoho příspěvku takových fotek v bikinách, že si mohli fanoušci prohlédnout její pevnou postavu v plavkách ze všech úhlů. Zpěvačka na sobě často dře v posilovně, tak proč by poté neukázala výsledky své práce, že?

Outfit jako do postele: Rita Ora vyrazila na nákupy v saténové soupravě a krajkové podprsence

Z jejího úsměvu je vidět, že je šťastná, na čemž má jistě svůj podíl i nový vztah s novozélandským režisérem Taikou Waititim, se kterým se poprvé objevila na veřejnosti před třemi měsíci v Austrálii. Oba jsou nyní Los Angeles.

U snímků poděkovala Rita svým fanouškům za přízeň a oblibu jejího nejnovějšího hitu na kterém spolupracovala s hudebníkem Sigalou. „Dnes ráno jsem se probudila do vlny lásky a podpory na můj a Sigaly song You for Me. Jediné, co k tomu mohu říct, že se nepřestávám radostně usmívat. Děkuji, že jste mi dnes znovu přivodili úsměv na rtech,“ napsala Ora. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků