Andrea Bezděková není jen modelka, ale i táborová vedoucí. Super.cz

Královna krásy vyrazila na dětský tábor. Kráska Marka Lambory ze Slunečné řešila, jestli jí vyjdou čisté ponožky

Už třikrát si Andrea Bezděková (27) zpestřila léto návštěvou letního tábora. Nejkrásnější Češka roku 2016 mezi teenagery plnila úlohu táborové vedoucí. Toto období patří mezi nejpříjemnější část roku. „Je to pro mě takový šťastný ostrov. Člověk vypne hlavu a řeší jen takové věci, jestli mu vyjde do konce pobytu počet čistých ponožek, aby se všichni bavili. Jako očista hlavy je to geniální,“ chválila pro Super.cz čas strávený v přírodě Andrea.

Informaci o tom, že je oceněna titulem Česká Miss 2016, v táborovém prostředí rozhodně nikomu nevnucuje. „Snažím se to co nejdéle ututlat. Je to ale takový malý prostor, že se ta informace rychle rozkřikne. Snažíme se ale tvářit tak, že nic z toho neexistuje,“ říká Andrea.

Andrea Bezděková promluvila o svatbě s hvězdou Slunečné Lamborou! Tohle vás překvapí

I když se mezi dětmi rozkřikne, že je mezi nimi královna krásy, tak se většinou vztahy nezmění. „Jsem tam jedna z nich. Jen mám pevnou ruku, kterou se snažím vše držet na uzdě. Baví mě to asi víc než ty děti.“

V minulém ročníku Bezděková vyděsila fanoušky na sociálních sítích fotkami, které připomínaly, že utrpěla ošklivé zranění. Ve skutečnosti šlo jen o trénink první pomoci, kde byla použita umělá krev. „To se dost chytlo. Až mi bylo hloupé, že se nachytalo tolik lidí. Letos jsem měla jen jako pořezanou ruku, a přece jen někdo byl načapán,“ směje se Andrea Bezděková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků