Kevin Hart a Nick Cannon

Kevin Hart a Nick Cannon Profimedia.cz

Potřebujete radu ohledně otcovství? Kevin Hart si krutě vystřelil z kolegy, který v loňském roce oplodnil tři ženy

„Potřebujete radu ohledně otcovství? Zavolejte mému nejlepšímu příteli Nicku Cannonovi,“ stojí na billboardech v Los Angeles, New Yorku i Atlantě. A nechybí ani telefonní kontakt na slavného moderátora.

Za vtípkem není nikdo jiný než komik Kevin Hart, který se rozhodl, že se kamarádovi, který mu k nedávným narozeninám věnoval lamu, jednoduše musí pomstít. A pomsta byla opravdu sladká.

Cannon je otcem už sedmi dětí, které má se čtyřmi různými ženami. Jen letos se mu narodily tři ratolesti a Hart si z něj kvůli tomu pěkně utahuje. A zjevně se na billboardu podělil o Cannonovo skutečně číslo.

V loňském roce oplodnil tři ženy: Bývalý manžel Mariah Carey se dočkal sedmého dítěte, jen týden po narození dvojčat

„Můj telefon nepřestává zvonit, Kevin je hajzl!“ přiznal Nick na sociální síti.

Hart před pár týdny oslavil 42. narozeniny a ke svému překvapení obdržel do sídla v Calabasas hodně speciální zásilku. Cannon mu poslal živou lamu se vzkazem: „Když mám sám tolik dětí, napadlo mě poslat ti taky jedno.“

Hart z dárku rozhodně nebyl nadšený a označil kamaráda za největšího debila na planetě, i když dodal, že ho má rád, a bral situaci s humorem. Vtípek na oplátku se mu ale povedl a hvězdná dvojice fanoušky opravdu pobavila.

Určitě mě za to zabije: Komik Kevin Hart si vystřelil z těhotné manželky

Nick Cannon proslul nejvíc manželstvím s Mariah Carey, s níž má dvojčata. Loni v prosinci mu pak porodila dceru jeho tehdy ještě přítelkyně Brittany Bell. S tou má také syna. Letos to ale bylo ještě o něco zajímavější. Týden poté, co mu dýdžejka Abby De La Rosa porodila dvojčata, mu herečka Alyssa Scott porodila syna. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků