Markéta Stehlíková

Markéta Stehlíková Foto: Hair studio Honza Kořínek 5x

Půvabná policistka z Ulice, jak ji neznáte: Takhle si užívala dovolenou v Chorvatsku

Herečku Markétu Stehlíkovou (36) si mnozí okamžitě spojí s její rolí policistky ze seriálu Ulice. Většina televizních diváků si ji pamatuje jako brunetku s krátkými vlasy. To už ale není pravda. Sympatická herečka prošla pořádnou proměnou, nejenže si nechala narůst delší hřívu, ale své vlasy také viditelně zesvětlila.

„Chtěla jsem změnu. A tak jsme zkusili s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem jít trochu jiným směrem než obvykle a vlasy jsme na léto prosvětlili. Musím říct, se se mi ta změna líbí a možná ani nebudu na podzim přitmavovat, ale naopak ještě zesvětlíme,“ svěřila se nám Markéta.

Krásná policistka ze seriálu Ulice promluvila o dětech: Adopci si představit nedovedu

Na dovolené v Chorvatsku, kam vyrazila, si dokonce zkusila roli modelky. „Původně to měl být jen výlet, ale když už jsme měli krásné dny a super počasí, řekli jsme si, že by byla škoda trochu nepracovat a nemít hezkou vzpomínku,“ vysvětlila seriálová Karla. Ona sama ale přiznává, že focení v reálném prostředí není úplně snadná disciplína.

„Je to něco jiného. V ateliéru vlasy připravíte a je to, tady vlasy připravíte a foukne vítr a vše je v loji a musíte to chystat znovu. A takhle je to několikrát za sebou. Navíc samozřejmě budíte focením i pozornost,“ říká Stehlíková.

Krásná hvězda seriálu Ulice v roli modelky! V Paříži byla za hvězdu

Jako herečka je sice na pozornost lidí zvyklá, ale během focení to pro ni nebylo nic příjemného. „Přece jen nejsem žádná modelka, takže to pro mě je trochu jiná disciplína. Takže se se přiznám, že jsem ráda, že jsme vybrali místa, kde zase tolik lidí a turistů nebylo,“ svěřila Markéta, která si léto naprosto užívá. Rodinnou dovolenou strávila v Itálii.

„Celý červenec máme volno od natáčení Ulice, tak jsem byla s mými nejmilovanějšími obytným autem na dovolené v Itálii. Užívali jsme si skvělé jídlo, super počasí, a dokonce jsem se seznámila i s místní policií. Pánové nám přišli totiž zkontrolovat to naše obytné auto, takže to bylo i trochu dramatické,“ dodala herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků