Princ George slaví.

Princ George slaví. Foto: AFP/KENSINGTON PALACE /THE DUCHESS OF CAMBRIDGE, Profimedia.cz

Princ George slaví 8. narozeniny: Vévodkyně Kate zvěčnila syna v tričku za 300 korun

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se u příležitosti jeho 8. narozenin pochlubili novým snímkem prince George (8). Syna vyfotila sama Kate (39) a rozesmátá fotka zahřála u srdce příznivce královské rodiny.

Chlapec sedí na vozu Land Rover Defender, což je nejspíš pocta letos zesnulému princi Philipovi. Byl to jeho oblíbený vůz, který také na pohřbu vezl rakev.

Princ William a vévodkyně Kate vyrazili na fotbalové Euro a vzali s sebou i malého George

Na fotce má George polo tričko značky John Lewis za necelých 300 korun. I jeho maminka občas vynese model z konfekce, čímž samozřejmě nadchne fanynky, které ji považují za módní ikonu.

Své děti Kate fotí pravidelně, portréty pak s Williamem (39) často používají jako oficiální snímky. Občas to ale podle svých dětí George, Charlotte (6) a Louise (3) trochu přehání.

„Všichni tři mi vždycky říkají, abych už ten foťák dala pryč,“ svěřila letos finalistům fotografické soutěže Hold Still.

Vévodkyně Kate na fotbale zářila v červeném saku: Neuvěříte, kolik za něj zaplatila a kde ho pořídila

George strávil poslední rok v lockdownu se svými rodiči a sourozenci, ostatně jako většina lidí. V té době mu matka dokonce sama stříhala vlasy, což, jak popsala, byla pro děti hotová noční můra.

Jak bude malý princ slavit narozeniny, se jeho rodiče nepochlubili. Podle zdrojů z Paláce rodinku ale čeká minimálně společné pečení dortu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků