Marek Němec Super.cz

Co říká pětiletá dcera Marka Němce na to, když vidí tátu hrát? Její reakce vás překvapí

Konec seriálu Sestřičky Modrý kód diváci těžce nesli, hlavně kvůli smrti seriálové sestřičky Mery v podání Sabiny Laurinové (50). Fanoušci si navíc velmi oblíbili i jejího seriálového milence doktora Davida alias Marka Němce (41). V momentě, kdy tvůrci informovali, že Mery tragicky zemře a oblíbená love story skončí, zasypali diváci Primu nenávistnými zprávami, a dokonce sepsali petici. Reakce nešťastných fanoušků obdržel ve své poště i Marek.

„Nějaké zprávy na sociální sítě chodily, ale vesměs byly hezké, pozitivní. Samozřejmě bylo i pár nenávistných, ale já jsem se snažil dementovat tu myšlenku, že jsem to zrušil já. Já jsem to nezrušil, já jsem pouze pěšák, herec,“ krčí rameny. O svého oblíbence diváci nepřijdou, i v nově připravovaném seriálu 1. MISE si zahraje doktora.

Takhle se natáčela tragická smrt miláčka diváků, Mery Sabiny Laurinové: Slzelo se před kamerami i za nimi

Marek Němec má dvě děti, syna Matěje (10) a dcerku Rózu (5). Přestože mají na výběr povolání ještě dostatek času, kdyby potomci zatoužili po herectví, nikdo jim bránit nebude. „Když budou chtít hrát, tak jo, ale nutit je do toho rozhodně nebudu, tahle práce je řehole,“ uvedl.

Matěj a Róza se na tátu čas od času podívají v televizi, ale z reakcí dcery je herec trochu rozpačitý. „Na Modrý kód občas koukali. Róza se na mě byla párkrát podívat v divadle, ale prožívá to tak, že když mě vidí na jevišti, tak brečí. Je jí mě líto, asi to vypadá, že se na jevišti trápím,“ rozesmál se na závěr. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků