Nový mobil Xiaomi za pár stovek měsíčně? Na Alze je to možné

Přemýšlíte o výměně telefonu a chcete ho pořídit především výhodně? Telefony Xiaomi jsou v nižší cenové kategorii a jako ke všem novým mobilům nad 1 999 Kč k nim na Alze můžete koupit službu prodloužené záruky +1 rok a získat tak splátky bez navýšení. Nový telefon dostanete hned a platit budete potom.
Xiaomi Redmi Note 10 5G

Xiaomi Redmi Note 10 5G Foto: Alza.cz

Občas se každému stane, že si nutně potřebuje koupit nový telefon. Ten starý se buď rozbil, nebo prostě potřebuje jen vyměnit za výkonnější model. Ne vždy u sebe ale každý má dostatečný obnos peněz. Nejen pro tyto zákazníky nabízí Alza mobilní telefony na splátky, třeba právě Xiaomi. Velkou výhodou je, že při pořízení mobilu společně s prodlouženou zárukou o 1 rok se vám cena rozloží na 36 splátek, a dokonce bez navýšení. Na úrocích tedy nezaplatíte ani korunu navíc. Tato akce je však platná pro všechny nové mobily nad 1 999 Kč.

Kroky jsou jednoduché

A jak akce funguje v praxi? Vyberete si na Alze mobilní telefon nad 1 999 Kč, zvolíte možnost
Koupit na splátky bez navýšení s prodlouženou zárukou, vyplníte údaje a nyní už jen čekáte na vyřízení. Objednaný mobil od Xiaomi si poté vyzvednete na pobočce a odnesete domů bez placení. To totiž začne až od příštího měsíce.

Pokud si tedy pořídíte například mobil Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 GB za 5 299 Kč a prodlouženou záruku +1 rok za 675 Kč, budete platit pouhých 165 Kč po dobu 36 měsíců.
REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD a více informací o akci „Mobily s prodlouženou zárukou +1 rok“.

Vybere si každý

Při koupi nového mobilu je pro každého důležitá jeho kvalita. Na tu Xiaomi rozhodně dbá a nabízí špičkové telefony za příznivé ceny. Třeba Redmi Note 10 5G je jeden z nejlevnějších 5G telefonů. Jeho prvotřídní 6,5" Full HD+ displej se chlubí navíc technologií Adaptive Sync. Za zmínku jistě stojí i trojnásobný fotoaparát s 48Mpx rozlišením, se kterým bude každá fotografie jako od profesionála nebo velká baterie s kapacitou 5 000 mAh. Mezi další funkce pak patří boční snímač otisků prstů, NFC a samozřejmě plynulé 5G připojení.
Na Alze najdete široký výběr telefonů Xiaomi z řady Redmi Note 10 5G nebo také Mi 11 či POCO X3. Vybere si zde opravdu každý, a to i ten, kdo je při nákupu náročnější.
Akce Mobily s prodlouženou zárukou na 36 splátek bez navýšení platí pro všechny nové mobily nad 1 999 Kč od 7. 7. 2021 do 1. 8. 2021. 


Časová osa článků