Drew Barrymore, Bill Murray, Lucy Liu a Cameron Diaz v Charlieho andílcích

Drew Barrymore, Bill Murray, Lucy Liu a Cameron Diaz v Charlieho andílcích Profimedia.cz

Mezi hvězdami Charlieho andílků prý došlo ke konfliktu: Filmový producent popsal, co se stalo

O údajném konfliktu mezi Lucy Liu (52) a Billem Murrayem (70), k němuž mělo dojít během natáčení Charlieho andílků v roce 1999, se spekuluje léta. Producent Shaun O'Banion se o údajném incidentu nyní rozepsal na Twitteru.

O'Banion reagoval na tweet, který tvrdil, že Liu kolegu fyzicky napadla, což vyvrátil, ovšem přiznal, že se pohádali. Důvodem měl být hercův zásah do scénáře.

„Každému dal do karavanu nové stránky. Všichni se sešli na place, ale nikdo netušil, co se děje, včetně Drew Barrymore (46), která byla také jedním z producentů.“

Kdo měl hrát Forresta Gumpa a kterému herci film málem zhatil kariéru? Podívejte se, co jste o oscarovém snímku nevěděli

Popsal, že z jeho počínání byli všichni rozčarovaní a Lucy přišlo, že si dovolil příliš. „Nevím, na co si stěžuješ, přidal jsem ti tam víc textu. Podívej se kolem sebe. Jsi z televize a tohle je úplně jiná liga,“ řekl Murray podle O'Baniona herečce.

Dodal, že Liu poslala kolegu k šípku a s brekem opustila plac. Natáčení se údajně muselo na chvíli přerušit.

„Mám Billa rád, pracoval jsem s ním i předtím, ale co jí řekl, bylo hrozné,“ doplnil s tím, že k údajné hádce došlo zkraje natáčení, ale že se Murray za chování později dokonce omluvil, i když prý ne zcela upřímně.

Herečka (50) z Charlieho andílků odhalila svou hvězdu a po dlouhé době ukázala syna, kterého jí porodila náhradní matka

V pokračování úspěšného snímku s názvem Charlieho andílci: Na plný pecky se v roli Bosleyho objevil Bernie Mac. Mluvilo se o tom, že to bylo právě kvůli špatným vztahům na pracovišti. Tato tvrzení však nikdo oficiálně nepotvrdil. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků