Marcela Holanová Super.cz

Zrzka, která nadchla Gotta, oslavila 70. Po operaci kyčle zanedbává rehabilitaci, chodí jen s obtížemi

Už jsou to více než dva roky, co byla na operaci kyčle, ale zdravotní stav zpěvačky Marcely Holanové (70) se nijak zvlášť nezlepšuje. Jediné, co ji dokáže vytrhnout z nepříjemných bolestí, jsou vystoupení. Bohužel jich mnoho nemá.

Svoje největší hity přijela interpretka písní jako Ráno, Žárlím anebo duetu Čau, lásko s Karlem Gottem (✝80), kterého svým zpěvem i rozsahem nadchla, zazpívat na soustředění Muže roku. Na pódium šla s velkými obtížemi, ale jakmile zazněl potlesk, jako by se z ní stal jiný člověk. "Publikum mě dokáže pořád nabíjet. Když můžu zpívat, je mi dobře," řekla Super.cz.

Otevřená zpověď Marcely Holanové: Proč občas sahala po skleničce a chtěla, aby jí Šíp koupil hrobku?

Zároveň přiznala, že zanedbává rehabilitace, i když v teplém počasí by mohla cvičit aspoň v bazénu, který má přímo u domu. "Je fakt, že moc poctivě to nedělám, ale slibuju, že se polepším," dala nám své slovo Marcela, která má vedle více vystupování jediné přání - zdraví.

Jediné zdravotní problémy, které zpěvačka připustila, i když šly různé další fámy, má prý jen se zmíněnou kyčlí. Více se dozvíte v našem videu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků