Sam Ramplin

Sam Ramplin Profimedia.cz

Britská modelka (✝47) spáchala 18 měsíců po tragické smrti syna sebevraždu

Britská glamour modelka a někdejší dívka ze strany 3 bulvárních novin The Sun Sam Ramplin (✝47) spáchala sebevraždu. Život dobrovolně ukončila v lednu, 18 měsíců po tragické smrti syna Dennyho. Žena se oběsila, v těle neměla drogy ani alkohol, ukázalo vyšetřování.

Smrt syna Ramplin dle slov její sestry Michelle naprosto zdrtila.

„Milovala obě své děti, nyní sedmadvacetiletou dceru Summer a Dennyho, kterému by teď bylo 19 let. Před dvěma lety, ve svých 17, bohužel zahynul, když byl účastníkem nehody na motorce. Celou rodinu to zdrtilo, mou sestru Sam obzvlášť,“ stojí v prohlášení s tím, že Sam čelila i „temným chvílím“.

„Její smutek po synovi byl enormní. Pila alkohol, po jeho smrti ještě častěji. Jako rodina jsme tady byli vždy pro ni,“ uvedla sestra.

Záhadná smrt hvězdy Kill Billa: Šlo o vraždu, sebevraždu nebo nešťastnou náhodu při sexuálních hrátkách?

„Tlak na krevní cévy na krku způsobil ztrátu vědomí a následnou smrt. Nebyly zaznamenány žádné známky traumatických zranění nebo boje,“ uvedl koroner ve zprávě.

Sam se měla několikrát vyjádřit, že chce být se svým synem. To potvrdila i Michelle. „Loni v říjnu jsme v den jeho 19. narozenin šly na Dennyho hrob. A ona řekla: ‚taky tam za chvíli budu‘. Odpověděla jsem, ať neříká hlouposti. Ale ona na to: ‚myslím to vážně, nevím, jak bych mohla dál žít‘,“ uvedla. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků