Tatiana a Vojtěch Dykovi

Tatiana a Vojtěch Dykovi Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Herminapress

OBRAZEM: Takhle šel čas s Tatianou Vilhelmovou a Vojtou Dykem. Z vrkajících hrdliček se stali manželé a rodiče

Nejedna fanynka Vojty Dyka (36) zaplakala, když si před lety jeho srdce získala jedna z nejobsazovanějších českých hereček Tatiana Vilhelmová (43). Sblížili se při zkouškách hry Bláznivý Petříček na podzim roku 2010. O pár měsíců později vyšel najevo jejich poměr a v dubnu 2011 herečka otevřeně přiznala, že jsou do sebe zamilovaní.

„Někdy vztahy při práci přerostou ještě dál než k přátelství. Jsem šťastná," řekla tehdy pro Novinky.cz na film párty, kterou pořádal Petr Jákl, jenž režíroval film Kajínek, kde si Vilhelmová zahrála Kajínkovu advokátku.

První rozhovor po roce a půl: Jak zvládla tíživou dobu Tatiana Dyková a co chystá se svým manželem?

Od tohoto večírku už své city veřejně skrývat nemuseli a začali ruku v ruce vyrážet na společenské i kulturní akce jako oficiální pár. Do vztahu se zpěvákem a členem bývalé kapely Nightwork šla herečka se dvěma syny z předchozího manželství s filmařem Pavlem Čechákem.

V roce 2013 se Vilhelmové a Dykovi narodil první společný potomek, syn Alois. O několik let později si pro své kolegy a fanoušky přichystali příjemné překvapení, když v květnu 2019 oznámili, že se vzali. A z oblíbené herečky, která dnes slaví narozeniny, se stala paní Dyková.
Podívejte se v galerii, jak s nimi šel čas. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků