Novomanželé Radek John a Markéta Johnová

Novomanželé Radek John a Markéta Johnová Foto: Super.cz/Jiří Veselý/ archiv M. Johnové

Publicista Radek John se znovu oženil. Nevěsta prozradila detaily svatebního dne

Publicista a politik Radek John (66) se oženil s bývalou fotomodelkou Markétou Zámyslickou. V neděli 10. července si po mnoha společných letech řekli „ANO“ a nevěsta Super.cz prozradila, jak jejich veselka probíhala.

„Náš den jsme si užili skvěle, jen ve dvou a dva svědci,“ sdělila nám Markéta, která převzala manželovo příjmení Johnová.

Zároveň vyvrátila spekulace, že ke svatbě došlo kvůli očekávání potomka, jak se ihned začalo šířit médii. „Žádný jiný důvod, než ten, že víme, že jsme pro sebe stvoření, nebyl,“ uvedla.

Princezna z Řachandy byla nádherná nevěsta: Podívejte se na fotky z pohádkové svatby

Velkolepý obřad o desítkách hostů se nekonal. Svatba proběhla jen za přítomnosti snoubenců a svědků nedaleko domova. „Nechtěli jsme zanechat ekologickou stopu, takže jsme pouze slezli schody v baráku, přešli silnici a vylezli schody k radnici. Tam si řekli ano, slezli schody z radnice a šli si dát domů vychlazené šampaňské,“ prozradila dále manželka známého novináře. Zbytek dne si novomanželé užívali jeden druhého o samotě.

„Zatáhli jsme závěsy, které jsem kvůli intimitě před svatbou koupila, a celý zbytek dne jsme si užívali svůj nový stav,“ dodala Markéta Johnová. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků