Osmany Laffita Super.cz

Novou kérku má na počest mamince: Osmany Laffita si nechal na nohy vytetovat švy od punčoch

Extravagantní modely návrháře Osmanyho Laffity neznají mezí, nicméně tentokrát nás opravdu překvapil. Na párty, kam dorazil s partnerem Guyem, si navlékl perlové náušnice, oblékl krajkový květinový top, kratičké šortky a pod ně, aspoň jsme si to mysleli, punčochy se švem na zadní straně.

"Punčocháče opravdu nemám, ale tohle nové tetování, kdy mám na jedné noze morseovkou svoje jméno a na druhé značku, opravdu ze švů na punčochách vychází. V 50. letech po nich na Kubě toužily všechny ženy, včetně mojí maminky. A protože je nesehnala, tak si ten šev pod tělové punčochy malovala tužkou. Je to tak trochu na její počest," prozradil Super.cz Osmany.

Na hlavě už má jen řídký vyholený porost: Návrhář Osmany Laffita si vlasy nalepuje

Pokud šlo o zbytek outfitu, ten předznamenává návrhářovu novou kolekci. "Jako první to prezentuji sám na sobě, ale přehlídka teprve bude. Všichni si myslí, že se orientuji spíš na dámskou módu, ale šiju i pro pány, a velký zájem je hlavně o obleky. I když tohle je tedy spíš pro metrosexuály, kteří se nebojí být vidět a poutat na sebe pozornost," uzavřel návrhář. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků