Radek Banga Super.cz

Radek Banga obsadil do klipu nádhernou dceru Báry Munzarové a Jiřího Dvořáka. Hvězd tam má víc, než sám čekal

Zpěvák Radek Banga (40) má nový klip k písni Placebo. Nejvíc nás překvapilo, že obsadil několik známých tváří, což u něj nebývá zvykem. Mj. dceru Báry Munzarové (50) a Jiřího Dvořáka (55) Aničku Dvořákovou.

"Byla to spíš náhoda, ovšem Anička Dvořáková a další TikTokeři tam měli být už v původním plánu. Pak se nabalili ostatní. Anička třeba zavolala tatínkovi, že tam bude hrát, a on mě přišel pozdravit. A najednou tam hraje taky. Mezitím jsme si volali ještě s Danou Batulkovou (64) a Honzou Onderem (37), který vzal Natálku Otáhalovou," vyprávěl nám Radek, který nám o videoklipu, který je hlavně o hledání sebevědomí a na jehož ukázku se můžete vidět v našem videu, prozradil i další podrobnosti.

Hrůzné dětství zpěváka Radka Bangy: Otec alkoholik mu zabil psa, v 15 skončil jako bezdomovec

Zpěvák je spokojený i s reakcemi na knihu (Ne)pošli to dál a na nové cédéčko Věci jinak. "Jsou tak pozitivní, že mi dokonce lidi píší, že mě předtím nemuseli, ale díky knížce a desce na mě změnili názor," svěřil.

Jen s vystoupeními to zatím není příliš horké. "Problém je, že Gipsy.cz měli hrát hlavně na obrovských akcích, které jsou stále zakázané, rušily se anebo přesouvaly. Tak máme chvíli smůlu. Už se ale blíží menší akce, tak snad něco odehrajeme," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků