Týnuš vyměnila velkou exotiku za Chorvatsko, kam jezdila jako malá s rodiči.

Týnuš vyměnila velkou exotiku za Chorvatsko, kam jezdila jako malá s rodiči. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Instagram T. Třešničkové

Týnuš Třešničková vystavila opálené tělo v Chorvatsku. Ukázala útlý pas, silikonový hrudník i pevný zadeček

Kristýna Třešňáková, známá jako youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (26), cestování miluje, a protože je v současné situaci přesun do exotických oblastí náročnější kvůli restrikcím, spokojila se s Chorvatskem, kam jezdila s rodiči jako dítě.

Blogerka, která se měsíce zotavovala v turecké nemocnici po nešťastné události, kdy ji v restauraci popálila hořlavina, své jizvy neřeší a dává tělo na odiv fanouškům v plavkách pravidelně. Navíc se jí kůže v průběhu posledních měsíců díky nejrůznějším kosmetickým ošetřením krásně hojí a na první pohled se zdá, že k tragické události snad ani nikdy nedošlo.

Popálená blogerka Týnuš Třešničková po rozchodu vrací úder! Tohle řekla na adresu expartnera

Lichotky na svůj vzhled dostává brunetka nejen díky tomu, jak se dokázala s nepřízní osudu a malými kosmetickými vadami vypořádat, ale také pro svou perfektní figuru, kterou si udržuje cvičením. Tam, kde příroda nenadělila, si mladá blogerka pomohla skrze ruce plastických chirurgů a prsních implantátů.

Podívejte se v galerii, jak to Týnuš sluší na letošní dovolené. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků