Jennifer Aniston a Courteney Cox jsou dlouholeté přítelkyně. Oslavily spolu i letošní Den nezávislosti.

Jennifer Aniston a Courteney Cox jsou dlouholeté přítelkyně. Oslavily spolu i letošní Den nezávislosti. Profimedia.cz

Co mají společného Carol z Kroku za krokem a Rachel z Přátel? Podívejte se, kde oslavily americký svátek

Dům herečky Courteney Cox (58) se 4. července, kdy USA slaví Den nezávislosti, stal dějištěm dámské jízdy hvězdného složení. Pozvánku od seriálové Moniky přijaly nejen kamarádky z Přátel Jennifer Aniston (53) a Lisa Kudrow, ale také Laura Dern a Suzanne Somers.

Poslední jmenovaná pochválila hostitelku za skvělou akci. „Kecáme s Laurou a Jennifer, zatímco Courteney v kuchyni připravuje další skvělé jídlo,“ ocenila i kulinářské umění přítelkyně.

O tom, že je Cox skvělou hostitelkou, se Somers nezmiňuje poprvé, vzhledem k tomu, že bydlí kousek od sebe, se herečky scházejí nejen o svátcích. „Courteney je mojí sousedkou v Malibu a pořádá fantastické nedělní večeře,“ vysvětlila seriálová Carol pravidelná setkání.

Slavný herec, který si zahrál v Přátelích, se povyšoval nad hvězdy seriálu: Jennifer Aniston popsala nepříjemný zážitek

Aniston, Cox a Kudrow v posledních měsících opět spojil jejich nejznámější seriál Přátelé. Fanoušci se letos dočkali vzpomínkového dílu, ve kterém se sešla nejen slavná šestice, ale i další herci, kteří se v seriálu objevovali, mj. Maggie Wheeler, představitelka Janice.

Pro hlavní postavy bylo velmi dojemné vrátit se na místo činu. „Myslím, že nikdo z nás netušil, jak moc emotivní bude zase se podívat na plac. Vidět ho přesně, jak byl. Prostě jsme se všichni rozbrečeli,“ přiznala Cox.

Zájem fanoušků o vzpomínkový díl byl tak mimořádný, že aplikace HBO Go, která ho uvedla, nezvládla jejich nápor a spadla. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků