Charlotte Crosby

Charlotte Crosby Profimedia.cz

Váhové výkyvy už dokázala zkrotit a teď se fotí obnažená: Hvězdička z reality show má ráda krajky i úplnou nahotu

Charlotte Crosby (32), která se proslavila účastí v reality show Geordie Shore, není rozhodně stydlivá. A vzhledem k tomu, že je na svou nynější postavu pyšná, protože v minulosti se její váha hýbala oběma směry, tak se nechá nafotit i nahá.

Snímek, který najdete v galerii, nejspíš pořizoval její přítel Liam Beaumont, se kterým randí už dva roky. Na něm Charlotte pózuje úplně nahá, i když má cudně zakryté intimní partie závěsem.

Korpulentní zpěvačka Lizzo se ukázala úplně nahá: Tato fotka neprošla žádnou úpravou

Mnohem odvážněji se ale ukázala na posledním snímku, kde pózuje v prádle. Na sobě má krajkovou soupravu, jejíž kalhotky jsou vytažené pěkně vysoko. Crosby na své postavě pravidelně pracuje ve fitku, tak co by neukázala výsledky.

Charlotte se nedávno ohradila proti pořadu o plastikách, který jejím úpravám věnoval celý jeden díl. Po odvysílání se s brekem obrátila na své fanoušky a ostře se pustila i do televize, která vše odvysílala. Ta se později omluvila a stáhla díl z vysílání.

Crosby si prošla několika zákroky a není z těch, které by je popíraly. V minulosti byla i na zvětšení prsou, ale implantáty její tělo nepřijalo, takže si je musela nechat vyjmout. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků