Se svým úspěšným bratrem se nevídá tak často, jak by si přála.

Se svým úspěšným bratrem se nevídá tak často, jak by si přála. Foto: Arthur Koff

Na nálepku sestry slavného fotbalisty si zvykla. Schicková se s bratrem už několik měsíců neviděla

Nyní je známá hlavně jako „ta sestra Patrika Schicka“. Kristýna Schicková (26) je s tímto označením smířená a nevadí jí to.

„Tuhle nálepku jsem dostala už v době, kdy brácha přešel do klubu AS Řím. Tehdy v rozhovoru řekl, že kdyby nebyl fotbalista, byl by asi model jako já,“ smála se modelka, kterou jsme zpovídali na přehlídce Beaty Rajské (59), pro kterou předváděla.

„Lidé se mě v poslední době na bráchu hodně ptají. Jsem za to ráda, jsme na něj všichni hrdí,“ říká modelka, která odkazuje na úspěchy svého sourozence na fotbalovém Euru 2020.

Tohle tělo nemá sestra hvězdného fotbalisty Schicka zadarmo: Hned po porodu začala tvrdě dřít

V posledních měsících se Patrik a Kristýna bohužel příliš často nevídají, neboť fotbalista působí v zahraničí. Na vině je pandemie a skutečnost, že se modelka stará o šestnáctiměsíčního syna Elliota.

„Jsme spolu v kontaktu bohužel velmi málo. Vídáme se jen v době, kdy dostane propustku z Německa. O větších svátcích. Do jeho aktuálního domova ve městě Leverkusen se za bratrem modelka ještě nepodívala. „V době koronavirové krize je cestování komplikovanější. Stále se mění pravidla a restrikce. Po Euru ale Patrik snad přijede do Česka,“ vyslovila své přání Kristýna Schicková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků