Jonathan Taylor Thomas ve filmu Táta jak má být

Jonathan Taylor Thomas ve filmu Táta jak má být Profimedia.cz

Po téměř 8 letech ho vyfotografovali na veřejnosti: Takhle dnes vypadá Randy z Kutila Tima

Jonathan Taylor Thomas (39) se proslavil jako dětská hvězda díky seriálu Kutil Tim, kde ztvárnil malého Randyho Taylora. Pamatovat si ho diváci mohou ale i z komedií Táta jak má být, Tom a Huck, Americká divočina a dalších. Naposledy se pak objevil na obrazovce v roce 2015 v seriálu Poslední chlap.

V neděli herce vyfotili, jak v Los Angeles venčí pejsky, a bylo to poprvé po téměř 8 letech, co byl zachycen na veřejnosti. Naposledy to bylo v srpnu 2013.

Od té doby, co zmizel z obrazovek, se drží v ústraní, Deadline nicméně loni zveřejnil informaci, že se herec chystá produkovat nový seriál založený na knize Master of Ceremonies: A True Story of Love, Murder, Roller Skates & Chippendales, biografii Davida Henryho Sterryho.

V roce 2013 také prozradil magazínu People, proč už nehraje. „Jel jsem nonstop od osmi let. Chtěl jsem chodit do školy, cestovat, dát si pauzu. Sedět v obří knihovně naproti spolužákům mi přišlo dost cool. Byla to pro mě nová zkušenost.“

Jak dnes vypadá roztomilá DJ z Plného domu? S manželem, ruským hokejistou, oslavili 27 společných let

Na svou kariéru nicméně vzpomíná v dobrém. „Byly to dobré časy, ale určitě mě nedefinují. Beru to s rezervou. Soustředím se na hezké vzpomínky, které jsem si vytvořil, ne na to, že jsem byl na obálkách časopisů.“ 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků