Sandra Pogodová Super.cz

Oblečení do lednice a spát nahý. Herečka Sandra Pogodová se podělila o tipy, jak přežít tropické teploty

Milovnice otužování Sandra Pogodová (47) se na kameru Super.cz podělila o tipy, jak přečkat tropické teploty, které v létě panují.

„Dávejte si věci do lednice, oblečení do lednice, prostěradlo, kterým se přikrýváte, dát taky do lednice. Já spím nahá. A kdo máte velkou lednici, tak si tam vlezte, já ji mám malou, já se tam nevejdu,“ říká s humorem sobě vlastním herečka, zpěvačka a spisovatelka.

Humor, dobrá nálada a energie ji neopouští ani při vysokých teplotách. S kolegyní a bývalou rosničkou Michaelou Dolinovou (58) zazpívala na rozpáleném Jungmannově náměstí v Praze, kde se konal již 4. ročník benefiční události Busking pro Slunce. Herečka Nikol Kouklová (32) akci pořádá na podporu pouličního umění a Nadace Slunce. V Čechách je takzvaný busking téměř zakázán, bez povolení si zkrátka nikdo nezahraje. Organizace podobné akce obnáší několik týdnů papírování.

Během pandemie málem přišla na mizinu: Nyní prozradila, co ji zachránilo od bankrotu

Sandra Pogodová bude mít léto hlavně pracovní. Kromě toho že hraje, zpívá, píše a také ráda maluje, bude mít svůj vlastní program v rozhlasu. „Zrovna jsme vykoply Polední sirény s Lindou Finkovou a Jitkou Asterovou, je to čerstvá novinka. Takže léto bude ve znamení vysílání. A pak si budu dělat výlety autíčkem po Čechách a Moravě,“ svěřila nám.

Do zahraničí se v současné době nechystá. „Pokud ano, tak to bude nárazovka, třeba, že vyjedu na víkend do Itálie,“ dodává. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků