Denisa Pfauserová

Denisa Pfauserová Michaela Feuereislová

Princezna z Řachandy se vdala: Takhle to novomanželům slušelo na svatbě

Původně se chtěla vdávat v květnu, ale vhledem k opatřením ještě měsíc počkala. V sobotu se stala vdanou paní princezna z Řachandy, herečka Denisa Pfauserová. Oslovovat novým příjmením ji ale prý nemusíme.

„Partnerovo příjmení budu mít v občance, už kvůli budoucím dětem, abych neměla problém je vyzvedávat ze školky. Ale v uměleckém si nechám svoje, aby se to lidem nepletlo," řekla Super.cz Denisa, která stihla svatbu do roka a do dne, protože přítel Honza ji o ruku požádal loni v srpnu na dovolené ve Francii.

Takhle to novomanželům slušelo na svatbě.

Instagram K. Krézlové

Když jsme nevěstu vyzpovídali tři dny před obřadem, byla pochopitelně velmi nervózní. „Potřebuju rozptýlení. Zapomněla jsem to nahlásit do divadla, takže večer před svatbou ještě hraju představení. Akorát bych seděla doma a takhle se uvolním," řekla Super.cz Denisa.

Už za tři dny bude vdanou paní! Princezna z Řachandy prozradila podrobnosti o svatbě za statisíce

Veselka proběhla na statku v uvolněném vesnickém rázu, přesně tak, jak si nevěsta přála. A dokonce vyšlo i počasí, kterého se Denisa nejvíc obávala. Mezi hosty bylo i několik slavných tváří. Za družičku šla herečce například bývalá partnerka Vladimíra Polívky herečka Karolína Krézlová nebo Aneta Kernová či Andrea Bezděková. 

Saša Šeflová , Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků