Nikol se pochlubila fotkou roztomilého synka.

Nikol se pochlubila fotkou roztomilého synka. Michaela Feuereislová

Nikol Štíbrová se pochlubila novorozeným synkem: Fanoušci mají jasno, kterému z rodičů se podobá

Nikol Štíbrová (35) sdílela fotku druhého syna Tobiase a rozněžnila svou početnou fanouškovskou základnu. Kromě toho, že je chlapeček roztomilost sama, se nemohou nabažit jeho vlásků, kterých má na novorozence opravdu požehnaně.

„Dobré ráno, Mauglí,“ popsala Nikol fotografii se synkem ležícím na podložce ve tvaru listu. A obdivné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Vy děláte tak krásné děti, Nikolko,“ chválila herečku například jedna ze sledujících.

A jak je vidět, fanoušci měli hned na první pohled jasno, komu se malý Tobiásek podobá. „Jak špulí, už Vás tam vidím!“ rozesmála se fanynka. „Má tvoje rysy v obličeji, další vtipálek mezi námi,“ přidala se další. „Je krásný, vlasy po tatínkovi, jinak celá maminka,“ zaznělo také.

Nikol Štíbrová se měsíc před porodem vdala. Podívejte se, jak jí to slušelo ve svatebních šatech

V chlapečkovi tedy vidí spíš Nikol než jejího manžela Petra, za nějž se stihla provdat těsně před porodem. Navíc jsou už teď přesvědčení, že se starším bráškou Mathiasem, kterého doma příhodně přezdívají Radovan, bude Tobias tvořit povedenou dvojku. Něco i nám říká, že se s chlapci doma rozhodně nudit nebudou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků