Jednou z obětí katastrofy byla i dcera známého muzikanta.

Jednou z obětí katastrofy byla i dcera známého muzikanta. Profimedia.cz

Mezi oběťmi ničivého tornáda byla i těhotná dcera známého muzikanta: Zprávu o jejím skonu potvrdila rodina i jeho kapela

Tornádo řádící na jihu Moravy připravilo o život minimálně pět lidí. Mezi oběťmi byla bohužel i těhotná Martina z Prešova, dcera muzikanta Františka Cmara z kapely Mloci, která žila v Lužici.

„S hlubokým smutkem v srdci oznamujeme, že dcera našeho člena Fandy Cmara – bohužel tragicky zemřela. Truchlíme společně s jeho rodinou. Mladí lidé,“ sdílela kapela na svém oficiálním facebookovém profilu v sobotu odpoledne.

„S velkou bolestí oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás navždy opustila naše milovaná Matka -- manželka, dcera, sestra, kamarádka, kolegyně. Zemřela 24.6. 2021 ve věku 32 let v důsledku zranění přírodní katastrofy na Břeclavsku. Poslední rozloučení proběhne v Prešově, podrobnosti dáme později. Děkuji všem za projevenou soustrast a podporu,“ oznámil zprávu o jejím skonu příbuzný Jakub.

FOTO: Na Moravě našla zkázu. Nejde popsat slovy, jak to tu vypadá, říká Nikol Švantnerová

Starosta obce slovenským médiím potvrdil, že těhotnou Slovenku usmrtila železná konstrukce. Pravděpodobně ještě dřív, než se k ní dostaly záchranné složky. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků