Michaela Dolinová Super.cz

Bývalá rosnička Michaela Dolinová ruší dovolenou u moře kvůli nemoci v rodině

Herečka, zpěvačka a bývalá rosnička Michaela Dolinová (59) neztratila dobrou náladu a energii ani během tropického počasí, které unavilo mnoho lidí v Česku. Naopak, během koncertu celá zářila a s kolegyní Sandrou Pogodovou (48) rozparádily publikum, které přišlo projekt Busking pro Slunce podpořit.

Vysoké teploty Míše rozhodně nevadí, právě naopak. V létě také plánovala vyrazit s rodinou na jih, aby si slunce užila do sytosti. Plány jim už podruhé překazila nečekaná situace v rodině.

Sexy korzet a dekolt zahalený průsvitnou látkou: Michaela Dolinová (57) se připravuje na roli prostitutky

„Loni jsme měli naplánovanou Korsiku, z toho kvůli covidu sešlo. Teď jsme chtěli vyrazit znovu, ale máme v rodině nějaké onemocnění, tak to budu muset zrušit,“ svěřila Super.cz herečka, která neztrácí naději. „Zkusíme to za rok. Letos nikam nepojedu, možná stihneme nějaké hory nebo chalupu,“ krčí rameny s úsměvem.

Naštěstí nemusela po stornování dovolené řešit velké finanční ztráty. „Mám takovou zkušenost, že jsme to kvůli jednomu členovi z rodiny už vzdali a ta cestovka, se kterou jsme jeli, nám vyšla tak skvěle vstříc, že nám nepočítali ani žádné storno,“ říká s vděčností Míša a myslí si, že v takových případech funguje karma. „Možná to byl nějaký dar, že jsme kvůli někomu něco obětovali, tak oni zase obětovali něco pro nás. Touto cestou jim děkuji,“ dodává. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků